Najčastejšie otázky a odpovede

Je registrácia bezpečná?

Áno, registrácia je bezpečná a spĺňa všetky potrebné požiadavky ohľadom ochrany osobných údajov.

Potrebujem sa registrovať aj pri pokračovaní WebAkadémie?

Nie, registrujete sa len prvýkrát. Pri ďalšom pokračovaní WebAkadémie uvediete len svoje prihlasovacie meno a heslo, ktoré Vám bolo doručené e-mailom.

Potrebujem rýchly internet?

Nie, na pripojenie Vám postačuje obyčajné pripojenie k internetu. Kvôli rýchlosti pripojenia sú prednášky v nižšej, postačujúcej kvalite. Ak si chcete prezrieť video prednášky vo vyššej kvalite, kliknite na ikonu Stiahnuť prezentáciu vo vyššej kvalite.

Potrebujem si nainštalovať do počítača nejaké programy?

WebAkadémia je navrhnutá tak, aby ste vo väčšine prípadov nemuseli inštalovať žiadne programy. V prípade, ak nebudete mať vo svojom počítači potrebný prehliadač, tak Vás systém na to upozorní a navrhne Vám inštaláciu potrebného prehliadača v postupných, jednoduchých krokoch.

Môžem sledovať WebAkadémiu kedykoľvek a kdekoľvek?

Áno, záleží len na Vás, kedy a kde si WebAkadémiu pozriete.

Môžem prejsť na autodidaktický test bez vzhliadnutia video/audio prednášky (prednášok) danej WebAkadémie?

Nie, podmienkou absolvovania autodidaktického testu je vzhliadnutie video/audio prednášky (prednášok) danej WebAkadémie. Podrobnejšie informácie získate v sekcii Podmienky získania kreditov.

Môžem robiť opravy v teste?

Áno, je možné robiť opravy v teste, pokiaľ ste nestlačili ikonu Odoslať. Po odoslaní testu už nie je možné robiť žiadne zmeny v odpovediach.

Môžem test vyplniť viackrát?

Nie, test je možné vyplniť len jedenkrát.

Dostanem aj certifikát o absolvovaní autodidaktického testu?

Potvrdenie o absolvovaní testu (elektronický certifikát) dostanete okamžite e-mailom spolu s informáciou o počte získaných CME kreditov vzhľadom na percentuálnu úspešnosť Vašich odpovedí. Zároveň v sekcii Celkový počet kreditov máte podrobný prehľad o Vami získaných kreditoch.

Sú služby zasielanie súborov do 100 MB a SMS bezplatné?

Áno, len pre odbornú verejnosť.